9 жовтня 2018 року у м. Вінниці відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури у Вінницькій області, на якому було розглянуто Детальний план території під будівництво «Сонячної електростанції» на земельній ділянці в м. Гнівань по вул. Максимовича (поле біля Грижинецького кладовища), заслухано висновки відповідних служб району та області, зокрема санепідемстанції, Департаменту екології, Управління держгеокадастру у Вінницькій області, а також архітекторів, які брали участь у виготовленні даного проекту.

На завершення засідання архітектурної ради виступив Гніванський міський голова, який вказав на важливість даного проекту для громади, а саме: надходження додаткових коштів до міського бюджету, створення додаткових робочих місць для жителів ОТГ.

Як результат – проект будівництва «Сонячні батареї»  від забудовника ТОВ «ФЕС Енерджі Стандарт» було погоджено.