Знову палять!

Дата: 24.10.2018 16:19

Для забезпечення належного санітарно-епідеміологічного благополуччя громади 23 жовтня працівниками Гніванського відділення поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Гніванської міської ради та небайдужими мешканцями нашого міста відбувся рейд по виявленню осіб, які порушили правила благоустрою громади, спалюючи опале листя та сміття на своїх угіддях.

У результаті на порушників було складено протоколи, за які передбачена адміністративна відповідальність (ст.152 КУпАП) та штраф у розмірі від 340 грн. до 1360 грн. (для фізичних осіб), від 850 грн. до 1700 грн. (для юридичних осіб).
Дякуємо небайдужим жителям за виявлену допомогу та закликаємо гніванчан долучатися до виявлення порушників і повідомляти про подібні випадки у відділення поліції за номером 102.