Це вже п’ятнадцята спільна подорож Володимира Кулешова та Анатолія Дрозда з допомогою бійцям  на передову за чотири роки. З початку протистояння агресорам вони щороку по декілька разів їдуть до захисників Батьківщини, аби доставити необхідні бійцям речі та підтримати морально. Географія їх мандрівок на буремний Схід складає майже всю лінію конфлікту: Слов’янськ, Краматорськ, Попасна, Сватове, Старобійськ, Щастя,  Маріуполь, Широкіне, Гранітне, Старогнатівка та ін.

Фото без опису

Спочатку допомогу доставляли у вигляді продуктів харчування, а згодом бронежилети, каски, біноклі, тепловізори, теплі речі, взуття та ін. Нині бійцям на передовій необхідні генератори струму, акумулятори, бензопили, електропровід, плівка на бліндажі, мішки для укріплення та інші важливі для їх комфорту та безпеки речі. Що й доставили гніванські волонтери.

Традиційно  одна з щорічних подорожей припадає до Дня міста та Дня Захисника Вітчизни. Так і цього року мандрівка відбулася 17-19 жовтня в Станицю Луганську, де нині дислокується Вінницький 9-тий батальйон, в якому служать і гніванчани. Зібрати допомогу допомогли підприємства та їх керівники: ВАТ «Гніванський кар’єр» ( В. Берещук),  ПП «Надорожний» (М.Надорожний), ПП «Січ» (О. Сінельник), ПП «Мур» (І. Козловський), ПП «Яско» (І. Скромний), ФОП Кудирко (О. Кудирко – депутат міської ради), ну і самі учасники подорожі В. Кулешов та А. Дрозд. А ще, як завжди, бійці отримали від маленьких гніванчан листи, малюнки, стрічки та обереги, за що щиро дякували. Командування батальйону подякувало гніванчанам, які долучилися до допомоги. Особливу подяку виразили Гніванському міському голові та голові ГО «Гніванчани», за їх черговий візит. Бійці на згадку підписали прапор України, який буде знаходитися в кабінеті міського голови, на заміну пошкодженого під час хуліганської акції.