01 листопада 2018 року відбулося засідання тридцятої сесії 7 скликання Гніванської міської ради, яка попередньо була не закрита.
На порядок денний було винесено 9 питань. В більшості питання стосувалися затвердження проектно-кошторисної документації по будівництву мереж водогону в с. Могилівка, заміна покрівлі будинку культури в с. Демидівка, тепломодернізація огороджуючих конструкцій та заміна покрівлі в ДНЗ №2 у м. Гнівань.

Також на розгляд сесії було винесено питання про затвердження детального плану території земельної ділянки під будівництво сонячної електростанції в м. Гнівань.
Вперше депутати мали змогу випробувати нову електронну систему поіменного голосування (ЕСПГ).
Система дозволяє висвітлювати результати голосування на екрані під час сесії, а також автоматично генерує поіменне голосування депутатів по закінченню сесії. Запровадження електронної системи голосування дасть змогу скоротити процедурні витрати часу при підготовці і проведенні сесій, забезпечити чіткість та ефективність поіменного голосування під час прийняття рішень Гніванської міської ради.