Як підвищити енергоефективність свого приватного будинку та економити витрати на комунальні послуги? Замінити вікна та двері, утеплити фасад, оновити систему опалення чи просто змінити свою поведінку у побуті?
Відповіді на ці запитання ви зможете знайти під час тренінгу «Енергоефективність та енергозбереження для приватного сектору».

Запрошуємо мешканців приватного сектору Гніванської об’єднаної територіальної громади взяти участь у тренінгу.
Головні теми тренінгу:
- сучасними принципи та методи підвищення енергоефективності приватних будинків та економічна вигода від їх застосування;
- раціональне використання енергоресурсів;
- доцільність створення органів самоорганізації населення.
Організатори тренінгу забезпечують харчування та роздаткові матеріали для учасників.

Місце проведення: Будинок культури м. Гнівань.
Час проведення: 16 листопада 2018 року, початок о 14:00.

Кількість учасників у тренінгу обмежена. Для участі у тренінгу просимо пройти попередню реєстрацію до 14 листопада 2018 року за посиланням:

або за телефоном (093)347-10-07.

Захід проводиться у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».
Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP). Реалізацію проекту здійснюють Гніванська міська рада у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».

Контактна особа: Ланова Анастасія, тел.,
e-mail: lanova.nastya@gmail.com