На території села Грижинець проведено осінній місячник з благоустрою

Дата: 12.11.2018 17:02

Скориставшись сприятливою погодою, 8 листопада 2018 року, учні школи, вчителі, жителі села, підприємці вийшли на прибирання вулиць, зупинок, пам'ятника, клумб. Учні школи виявили бажання прибрати не тільки шкільну територію, а й центральну вулицю села.

На відміну від багатьох вже свідомих особистостей, молоде покоління розуміє, як важливо жити в чистоті, та активно підтримує добрі справи на благо нашої громади

Дякуємо усім, хто доклав зусиль, щоб наше село виглядало чистим та культурним. Сподіваємося, що наступного разу до місячника благоустрою приєднається більше жителів, які через певні причини не змогли взяти участь.

Депутат міської ради - Світлана Мельник