22 листопада 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Гнівань був проведений районний семінар бібліотекарів на тему «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», на який завітали бібліотекарі з усіх шкіл Тиврівського району.

Учасники семінару ознайомилися зі школою та колективом, професійною діяльністю  шкільного бібліотекаря Шутак Т.С., яка  поділилася досвідом, щодо форм і методів роботи, проведення бібліотечних уроків, масових заходів та інсценізацій творів.

Вітряк Н.С., в.о. директора публічної  Гніванської міської бібліотеки, що також брала участь у семінарі, розповіла присутнім про тісну співпрацю з шкільною бібліотекою. Бібліотекарі району відвідали живу виставу «Іменем Майдану», переглянули фрагменти бібліотечних уроків, інсценізацій та вечір-автограф «Не змовкнуть повік слова автора мудрі».

Захід проведений на високому рівні, креативний, творчий, з особливою родзинкою характерною для Гніванської школи №3.