Щороку Гніванська ОТГ долучається до новорічної акції по збору гуманітарної допомоги бійцям, що знаходяться на передовій в зоні проведення ООС (операції обєднаних сил). Збір допомоги проводить Вінницька обласна державна адміністрація спільно з громадами Вінниччини.

Наша громада ніколи не стоїть осторонь благодійних справ, а тим паче, допомоги захисникам, які безпосередньо зберігають спокій у наших домівках. Цього року до благодійної новорічної акції долучилися керівники установ, організацій та приватні підприємці Гніванської громади.

За надані консерви, чай, каву, цукор, яблука, солодку і мінеральну воду, цукерки, печиво та інші солодощі, а також кошти, за які було придбано продукти харчування, хочемо висловити подяку:

• М. Надорожному (ТОВ «Вінницька нафто-бітумна компанія»);
  • М. Бабінчуку (меблевий магазин «ПетроПоль»);
  • М. Господарцю (магазин «Ковбасні вироби»);
  • А. Дрозду (магазин «Гніванчанка»);
  • В. Берещуку (ТОВ «Гніванський гранітний кар’єр»);
  • Р. Резанко (магазин «Меркурій»);
  • Л. Кушнір (магазин «Міні-маркет»);
  • Н. Панасюк (магазин «Діана»);
  • працівникам міської ради.

Маємо надію, що такі маленькі новорічні подарунки створять новорічний настрій нашим захисникам. Ще раз дякуємо всім, хто долучився до даної акції.