Вчора, напередодні свята Миколи Чудотворця, в центрі села Могилівки, різнокольоровими вогниками засіяла новорічна ялинка. Мешканці села відзначають, що у цьому році вона гарна, як ніколи. А гарна вона тому, що забезпечили її встановлення гарні люди. Подарував гарну крислату семиметрову лісову красуню рідному селу (таку ж саму селу Демидівка) депутат Гніванської міської ради могилівчанин Сергій Кожуховський, забезпечив доставку її в село депутат цієї ж ради, заступник директора Демидівського гранкарєру, житель села Володимир Прідолоба, він же вирішив питання видділення коштів на придбання ялинкових прикрас та гірлянд, як для Могилівки, так і для Демидівки. Встановлення ялинки, її прикрашання (і взагалі весь процес встановлення) взяла на себе разом зі своїми друзями молода, енергійна, цілеспрямована та така, яка не боїться ніякої роботи) завідувачка будинком культури Ганна Пантя. Прикрашати їй ялику допомагала завідувачка бібліотекою Ніна Бріцова, яка придбала на ринку в місті Вінниці ялинкові прикраси та новорічні гірлянди. На окрему подяку заслуговує родина Наумових (Василь та Наталочка) та Михайло Господарець з Демидівки, які брали участь у встановленні та прикрашанні ялинки від початку і до кінця. Допомагав їм Ігор Окунь.

Староста сіл Могилівка та Демидівка Юрій Мельник