Саме з такою назвою  з  18 по 21 грудня у місті Львові проходив футбольний турнір "Christmas Cup-2018" .На протязі  тижня наша команда змагалася та виборювала перемогу для нашої громади! У турнірі взяло участь 12 команд з Київської, Черкаської, Одеської, Львівської та Вінницької областей.

Наша команда виборола 4 місце. Зі слів наставника команди Олександра Цехмейстра: "У поточному сезоні львівський турнір став для нас одним з наймасштабніших. Ніколи зірок з неба не хапали, але завжди боролись до останнього. Головна мета клубу - виховати якісних виконавців, фізично здорових юнаків та, перш за все, хороших людей». Також наставник розповів, що юні футболісти налаштовані були боротися за високі місця в турнірі. І  як бачимо це їм вдалося. Вітаємо хлопців з черговими здобутками.