Дорогі земляки! 20 грудня 2018 року на черговій сесії Гніванської міської ради прийнята «Програма соціально-економічного розвитку Гніванської міської ОТГ на 2019 – 2021 роки» та «Бюджет Гніванської міської ОТГ на 2019 рік»! Дякую всім депутатам Гніванської міської ради, які взяли участь у роботі сесії та підтримали важливий для нашої ОТГ документ!

Особливу подяку хочу виразити працівникам міської ради, які розробляли та збалансовували планові надходження та видатки. Основне навантаження в розробці даних документів було у працівників фінансового відділу міської ради (начальник відділу Бережанська Олена Григорівна), які протягом останнього місяця трудилися над ним в робочий та позаробочий час і навіть у вихідні дні! Також свої побажання та пропозиції вносили окремі депутати, щодо вирішення проблем та розвитку громади на їх виборчих округах. На превеликий жаль, щоб реалізувати всі пропозиції коштів потрібно в десятки разів більше, а ніж є в бюджеті розвитку громади, тому спільним рішенням обиралися найголовніші. Серед них заплановані роботи з асфальтування, освітлення, реконструкції та будівництва систем водопостачання та водовідведення, ремонту приміщень бюджетних закладів та інші. Та головним у прийнятому Бюджеті Гніванської ОТГ на 2019 рік вважаю є забезпечення коштами всіх без винятку бюджетних закладів – Гніванської лікарні, Гніванської поліклініки, двох амбулаторій, двох ФАПів, шести шкіл, семи дитячих садочків, дитячої музичної школи, позашкільного закладу «Простір», чотирьох будинків культури, п’яти бібліотек, спортивних секцій та Гніванської міської ради. Як бачите жодного закладу не передбачається закривати і не передбачається скорочення працівників! В даному документі враховані заплановані державою підвищення у 2019 році заробітних плат та енергоносіїв! Фахові розрахунки спеціалістів міської ради Бюджету громади надають нам надію безболісного функціонування вищезгаданих закладів у 2019 році, які є важливими для нашої громади! Найвагоміші очікувані надходження до бюджету ОТГ у наступному році від сплати податків основних наших підприємств – ТОВ «Гніванський гранітний кар’єр» та ПрАТ «Гніванський СЗБ». Будемо сподіватися на їх стабільну роботу!
Володимир Кулешов