Гніванська об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua
державні сайти України
 

Завершення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 04.01.2019 12:11
Кількість переглядів: 145

Кожного ранку школа немов оживає, коли її поріг знову переступає дитина — креативна особистість, яка має свої таланти, обдарування і мрії, а вчитель допомагає їй розвивати творчі здібності. 
У навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія №2» щорічно розробляються заходи, які передбачають проведення індивідуальної роботи з обдарованими учнями, їх участь у шкільних, районних та обласних олімпіадах, конкурсах. 


Протягом I семестру 2018-2019 навчального року вихованці НВК захищали честь закладу, демонструючи свій інтелект під час ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін. 
Педагогічний колектив має ким пишатися, адже учні вибороли 53 перемоги в олімпіадах, 6 - у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, 1 - у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 
Учні, які здобули I місце, готуються до обласного етапу Всеукраїнських олімпіад. Це підтверджує велику зацікавленість дитини в навчальному предметі та майстерність педагогічного колективу. 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів:
Лавренчук Анна, учениця 8 класу – диплом I ступеня з біології, географії, хімії, німецької мови, англійської мови, II ступеня в Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика, III ступеня з української мови та літератури, історії, математики;
Тітарова Уляна, учениця 10 класу – диплом I ступеня з біології, II ступеня з хімії, трудового навчання, географії, німецької мови, російської мови, III ступеня з фізики, математики; 
Привалова Анастасія, учениця 10 класу – диплом I ступеня з німецької мови, англійської мови;
Акопян Арсен, учень 9 класу – диплом I ступеня з англійської мови, III ступеня з німецької мови;
Петрук Адріан, учень 8 класу – диплом I ступеня з німецької мови, II ступеня з англійської мови;
Очинська Аліна, учениця 7 класу – диплом I ступеня з хімії, III ступеня в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; 
Левкун Дар’я, учениця 11 класу – диплом I ступеня з англійської мови;
Чорній Ольга, учениця 11 класу – диплом I ступеня з біології;
Бородаєвська Тетяна, учениця 10 класу – диплом I ступеня з трудового навчання;
Павленко Богдана, учениця 11 класу – диплом II ступеня із зарубіжної літератури, III ступеня – з екології, економіки;
Знаміровський Андрій, учень 10 класу – диплом II ступеня з фізики, історії;
Готко Катерина, учениця 11 класу – диплом II ступеня з інформаційних технологій, III ступеня з трудового навчання; 
Северин Ілля, учень 8 класу – диплом II ступеня з хімії;
Шостакова Ніка, учениця 8 класу – диплом II ступеня з німецької мови;
Брицова Ілона, учениця 9 класу – диплом II ступеня з німецької мови;
Зонік Леся, учениця 10 класу – диплом II ступеня з німецької мови;
Місіоцька Зореслава, учениця 10 класу – диплом II ступеня з англійської мови;
Гурзенкова Марина, учениця 8 класу – диплом II ступеня з історії;
Слинько Анна, учениця 8 класу – диплом II ступеня з трудового навчання;
Матвієнко Інна, учениця 9 класу - диплом III ступеня з англійської мови, німецької мови;
Колосова Катерина, учениця 11 класу – диплом III ступеня з астрономії, трудового навчання;
Сідорова Анастасія, учениця 9 класу – диплом III ступеня з біології, у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика;
Титор Олександр, учень 7 класу – диплом III ступеня з фізики;
Горобець Софія, учениця 8 класу – диплом III ступеня з географії;
Дуброва Яна, учениця 8 класу – диплом III ступеня з німецької мови;
Джига Євгеній, учень 10 класу – диплом III ступеня з німецької мови;
Горобець Софія, учениця 8 класу – диплом III ступеня з англійської мови;
Бабій Богдан, учень 8 класу – диплом III ступеня з англійської мови;
Лампіцкий Руслан, учень 10 класу – диплом III ступеня з англійської мови;
Ковальський Євген, учень 4 класу - диплом III ступеня з математики, у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика;
Герасимчук Яна, учениця 5 класу - диплом III ступеня в Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика;
Франчук Юлія, учениця 5 класу - диплом III ступеня в Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика.
Вихованці НВК здобули призові місця завдяки спільній і плідній співпраці зі своїми педагогами-наставниками: Бондарчук І.К., Кравченко І.Є., Бабійчук Т. В., Розгонюк О.В., Добачевською М.П., Дрозд А.М., Кудирко О.В., Мисліцкою О.В., Слоквич О.С., Платовою С.О., Лєнік О.М., Лавренчук В.М., Ковалем О.І., Ліщишиною Л. Й., Бевзою Г. І., Григорук Н. Д., Кудирко І.О., Коваль А.А., Голотою Н.Б., Авраменко В.К.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь