У навчально-виховному комплексі відбулося засідання педагогічної ради «Використання інноваційних систем виховання з метою підвищення рівня соціалізації та адаптації учнів до життя у  громадянському суспільстві».

Засідання було проведено у формі ділової гри. Метою педагогічної ради   було  удосконалення  виховного процесу на інноваційній основі, урізноманітнення  форм та методів впливу   педагогічних працівників  на процес  соціалізації та адаптації учнів до життя в громадянському суспільстві.

Педагоги ділилися досвідом впровадження  інноваційних виховних технологій, методами та формами діяльності, їх доцільності, добровільного сприйняття, творчого застосування, набуття досвіду морально-ціннісного ставлення до самого себе, до людей, до  навколишнього світу.

Саме  такий  підхід  до виховання підростаючого покоління є основою для  впровадження  різнопланових  інновацій  для соціалізації та адаптації до життя в громадянському суспільстві. І чим багатша цілеспрямованість, організованість спільного життя,  тим ефективніший той багатосторонній виховний процес, який іде «по ходу», в глибині цього життя і виховні дії педагогів (прямі і переносні, відкриті і таємні), і взаємний вплив самих вихованців один на одного, і самовиховання старших та молодших.