Сьогодні, 22 січня 2019 року, відзначаємо 100-річчя з Дня Соборності України. Тематичні заходи відбулися в навчальних закладах громади. Урочистий захід у вигляді ток-шоу відбувся в Альтернативній школі №1 ім. А.С. Макаренка. Учні та вчителі школи підготували ток-шоу, на якому згадали наше минуле, минуле наших пращурів, а саме: історичні події, які відбувалися століття тому. Згадали і теперішнє:  22 січня 2014 року, на четвертий день протистоянь на вулиці Грушевського в Києві з'явилися перші загиблі. Беркутівцями з вогнепальної зброї були застрелені вірменин Сергій Нігоян та білорус Михайло Жизневський. Також не забули і про війну, що ведеться в нашій країні, та захисників, які відстоюють наше право на майбутнє.

Цікавими фактами, мелодіями, піснями та танцювальним флешмобом порадували учні і міського голову, начальника й методиста відділу освіти Гніванської міської ради, які були присутні на урочистостях. Завершенням стало дружнє поєднання від малого й до великого. Уся школа вийшла, щоб створити «живий ланцюг» - символ єдності нашої держави.

Щиро дякуємо за чудовий урочистий захід директору школи, вчителям та учням, які взяли участь у цьому дійстві!

Памятаймо про минуле й віримо в краще майбутнє!