У навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія №2» відбулась зустріч  учнів 2- 4-х класів з головним інспектором відділу техногенної безпеки головного управління ДСНС України у Вінницькій області підполковником служби цивільного захисту П.А. Кушнірем та провідним фахівцем Тиврівського районного сектора техногенної безпеки старшим лейтенантом служби цивільного захисту  О.В. Сторожук. Працівники ДСНС поглибили знання дітей про причини та обставини виникнення пожеж, загибелі і травмування людей в них, згадали правила протипожежної безпеки. Учні переглянули фільм «Правила безпеки очима дітей», з якого запам’ятали, як потрібно себе вести при виявленні підозрілих предметів: телефонувати за номером  101,  потрібно повідомляти оперативно-рятувальну службу, органи місцевої влади, поліцію та батьків про надзвичайну ситуацію, свідками якої вони стали.

Фото без опису

  На завершення зустрічі працівники ДСНС  відповідали на запитання учнів.

 Учасники освітнього процесу гімназії співпрацюють з рятувальними службами, адже добре розуміють користь від таких зустрічей фахівців з учнями. Теоретичні знання, які учні засвоюють під час освітнього процесу, чудово доповнюють профілактичні бесіди, інструктажі з представниками відділу техногенної безпеки та цивільного захисту, які, без сумнів, у зроблять  життя дітей безпечнішим.

Фото без опису

  І.К. Бондарчук  - директор НВК, подякувала гостям за змістовне та цікаво проведене  навчання з правил поведінки в надзвичайних ситуаціях.