У звязку з відкриттям нового приміського автобусного маршруту «Демидівка - Гнівань» 13 лютого комісія, до складу якої ввійшли представники відділу безпеки дорожнього руху, якості та технічного контролю ДП «Служба місцевих доріг у Вінницькій області», Укртрансінспекції, представники міської ради, староста сіл Могилівки та Демидівки, провела обстеження доріг та дорожніх об’єктів, залізничних переїздів, що знаходяться на автодорогах та вулицях населених пунктів, які будуть задіяні під час перевезення пасажирів на цьому маршруті.

В результаті проведеного обстеження рішення комісії було задовільне, але виявлено і ряд недоліків, про які будуть проінформовані відповідні установи та організації, на балансі яких перебувають деякі дорожні об’єкти.

Згодом буде проведено пробний рейс «Гнівань-Демидівка», після чого відбудеться його відкриття. Затверджений розклад руху буде оприлюднений на офіційних сторінках міської ради та дошках оголошень громади.

Жителі громади з нетерпінням очікують відкриття даного маршруту!