"Ціна чужої війни"

Дата: 19.02.2019 15:47

18 лютого в Гніванському міському будинку культури відбувся концерт, приурочений 30-річчю вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Захід розпочався із вітального слова міського голови, який подякував воїнам за їхню мужність, відвагу та проявлений героїзм під час проходження військової служби за межами своєї країни, а також  вручив 12-ом воїнів-інтернаціоналістам, які проживають на території нашої громади, почесні грамотами від Гніванської міської ради та пам’ятні відзнаки–медалі за «Честь. Мужність. Пам'ять» від Української Спілки ветеранів Афганістану.  Всі присутні мали змогу послухати афганські пісні запрошеного гурту «Аскер» студії військово-патріотичної пісні «Воїн», а також згадати службу та своїх побратимів, які не повернулися додому живими.