Сьогодні було виявлено факт пошкодження стійок несучої конструкції на одній із міських зупинок громадського транспорту. Це вже не перший хуліганський випадок, який вчиняється щодо майна громади, раніше на даній зупинці були вкрадені спинки лавок та погнутий покрівельний матеріал зупинки. Зважаючи на сьогоднішню вітряну погоду, зупинка, яка була варварськи вирвана від бетонної площадки, могла нанести шкоду життю та здоров’ю людям, яка очікували транспорт.

Інформацію щодо даного випадку було повідомлено у Гніванське відділення поліції.
Згідно ст.194 «Умисне знищення або пошкодження майна» Кримінального кодексу України, за такий факт порушення передбачається штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років, або згідно ст. 296 «Хуліганство» - карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.