"Поезія - це завжди неповторність"

Дата: 21.03.2019 10:41

Її ліричні поезії про любов, про природу, її картинки з життя просякнуті такою снагою, таким батьківським відчуттям вічності, що інколи здається, що краще написати уже не можна, що краще сказати людині просто несила. А з’являються нові вірші – і бачиш: геній Ліни Костенко невичерпний.

20 березня, напередодні Дня поезії та з нагоди святкування Дня народження Ліни Костенко, члени гуртка «Літературна студія» (керівник Н.Д.Григорук) провели поетичні читання творів Ліни Василівни «Поезія – це завжди неповторність». Учні  знайомились із  афоризмами геніальної поетеси,  читали та насолоджувались творчістю, яка випромінює теплоту та добро, сіє мудре та вічне, торкається самого серця.

Ліну Костенко люблять усі, хто любить поезію. Ліну Костенко люблять усі, хто любить Україну.

Адміністрація школи