З приходом весни мешканці міста почали активно прибирати територію навколо своїх будинків. Дбають про чистоту своїх прилеглих територій також підприємства й установи громади. Сьогодні керівництво та працівники заводу «Спецзалізобетону» зачищають територію, яка закріплена за підприємством, від сухого гілля та сміття.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???µ???µ????, ???°?????µ?????µ, ???±??????, ?????°???°, ???µ?±??, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

Міський голова подякував працівникам за те, що не стоять осторонь і, не зважаючи на прохолодну погоду, активно працюють на благо громади. Також люди змогли обговорити деякі проблемні питання мікрорайону та внести свої пропозиції щодо покращення благоустрою міста.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ???µ???µ????, ???±??????, ???°?????µ?????µ, ???µ?±?µ??????, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°
Просимо активно долучатися до сезонного прибирання громади!

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 3 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???µ???µ????, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°