Керівництво міста та району прикладають максимум зусиль для продовження реконструкції дорожнього покриття ділянки дороги Вінниця-Тиврів. Особливої уваги потребує реконструкція дороги через центр нашого міста, оскільки на даній ділянці повинні бути передбачені пішохідні переходи з сучасним освітленням, система водовідведення стічних вод та благоустрій (тротуари, газони, бордюри). Тому вагому роль в цьому процесі відіграють елементи проектування. Вчора відбулася зустріч з представником проектної групи, яка буде виконувати дане завдання.

В зустрічі взяли участь голова Тиврівської РДА Віктор Бойко, міський голова Володимир Кулешов, секретар ради Андрій Висідалко, керівник ГО «Гніванчани» Анатолій Дрозд та керівник Вінницької проектної організації В’ячеслав Подолян.