Зі слів старости сіл Могилівка та Демидівка: "Постійне автобусне сполучення сіл Демидівки, Могилівки та Витави з центром об'єднаної територіальної громади, містом Гнівань, НАЛАГОДЖЕНО! З урахуванням побажань мешканців, відкореговано попередній розклад. Практично на всіх зупинках розміщені витяги з розкладу, де вказано час прибуття автобуса на кожну з них. Вчора проведено контрольний об'їзд, а сьогодні РОЗПОЧАТО НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ РУХ ПАСАЖИРСЬКОГО АВТОБУСА ДЕМИДІВКА - ГНІВАНЬ, який пролягає через центр села Могилівки, район колишнього Гніванського цукрового заводу, центр міста Гнівані, район "Пятиетажка", Ворошилівське перехрестя, село Витаву (вул. Гулевич, Перемоги, Миру). Щойно повернувся з ранкового об'їзду нового автобусного маршруту. Дякую першим пасажирам, особливо мешканцям села Витава, які скористались новими послугами транспортного сполучення цілими сім'ями. Тішився з того, що Гніванської міською радою, його головою Володимиром Володимировичу КУЛЕШОВИМ за підтримки керівництва ТОВ "Демидівський граніт" Петра Івановича ТОЛКАЧА та Володимира Михайловича ПРІДОЛОБИ зроблено ще один важливий крок у питаннях створення комфортного середовища для мешканців об'єднаної територіальної громади. В добру путь - НОВИЙ АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ. В планах Гніванської міської ОТГ ще багато важливих справ. Нехай усім нам в їх реалізації допомагає Господь Бог!"