В Могилівському будинку культури продовжуються ремонтні роботи. Гніванська міська рада виділила кошти на необхідні будівельні матеріали, а ремонт робимо громадою самотужки. Тому 1 травня жителі с. Могилівка по особливому відзначають Свято праці або День міжнародної солідарності трудящих - виконують демонтажні та підготовчі роботи для ремонту глядацької зали.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ?? ?? ?? ???????µ???µ??????

"Впевнена, що будемо мати чудовий, сучасний будинок культури, завдяки співпраці влади, підприємців та громади, адже бажаючих змінювати та перезавантажувати наше село є чимало. Вчора могилівчани довели свою небайдужість. Дякую всім небайдужим!!!" - висловила подяку директор БК Анна Пантя.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????, ?????????????°?? ?? ?? ???????µ???µ??????