Продовжується будівництво водогону в с. Могилівка

Дата: 26.04.2019 12:27

На черзі вулиця Березнева, зокрема та її частина, яка розташована в умовному районі села, який місцеві мешканці називають "цегельня" (місце, де колись розташовувався цегельний завод). У не простих умовах доводиться працювати будівельникам. Тут і різкі перепади рельєфу, штучні та природні перешкоди (величезні валуни в дорожньому полотні, протікання річечки Волоки тощо). Облаштовану траншею миттєво заповнює вода. Юрій Мельник виявив у викопаній траншеї велику черепаху, на панцері якої, під час перегляду світлини вдома, помітив напис "1989". Хто і коли зробив цю пакість невідомо...

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???µ?±??, ???µ???µ????, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

Прокладені труби просипали достатнім шаром відсіву, з доставкою якого до місця будівництва знову допомогло ТОВ "Демидівський граніт". Жителі вул. Березневої та мешканці села висловлюють щиру вдячність за небайдужість до їхнього села.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???µ???µ????, ???°?????µ?????µ, ???µ?±??, ???° ???»?????µ, ?????????????° ?? ???????°