Гніванчани вийшли на прибирання міста в підготовці до Великодніх свят. Прибиралися центральна дорога, тротуари, площі та сквери. Працівники міської ради, комунального підприємства, освіти, охорони здоров’я, культури, підприємці, працівники підприємств та активісти громади, члени ГО «Гніванчани» активно попрацювали та навели порядок в центрі міста. Особлива подяка учням та вчителям ЗОШ №1 та громаді об’єднаної церкви Християн віри Євангельської. Дякую всім за любов до рідного міста та підтримку чистоти!

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ???»???±?°????????, ???µ???µ????, ???±??????, ???µ?±??, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ??????????, ???????», ???°?????µ?????µ ?? ???° ???»?????µ

Володимир Кулешов