Гніванські баскетболістки - бронзові призери обласних змагань

Дата: 23.04.2019 16:47

Вітаємо бронзових призерок чемпіонату Вінницької області з баскетболу серед дівчат 2006 р.н. і молодші, який проходив 19 квітня 2019 року в м. Бар, команду баскетболісток КЗ ЦПО «Простір» м. Гнівань у складі: Паламарчук Юлії, Мельник Вікторії, Войтенко Анастасії, Іщук Каріни, Туржанської Яни, Гуменюк Ксенії, Боднаревської Софії. Нас обійшли лише такі серйозні суперники, як м. Вінниця та м. Бар. Дякуємо тренеру Демчуку Олександру Сергійовичу за достойну підготовку команди!

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 6 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ?·?°???????°???????? ??????????????, ?»?????? ??????????, ?±?°?????µ???±???»?????°?? ???»?????°?????° ?? ?? ???????µ???µ??????

Баскетболістки також висловлюють вдячність міському голові Кулешову Володимиру Володимировичу за наданий транспорт та можливість захистити честь Гніванської ОТГ на рівні області.