Учні 2(6) – Б класу НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2», разом з класним керівником А.М.Дрозд, 10 травня  привітали своїх матерів зі святом.

Фото без опису

Травень – місяць багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. Одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас, кожної людини, яка живе та ходить по землі - це День матері .Це свято відзначається в нашій країні у другу неділю травня.  Мати – найрідніша людина. Ії голос, яким би він не був, мелодійний чи ні, все одно наймилозвучніший. Теплі руки матері – це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла.  День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її.

Традиційно, учні 2(6) – Б класу НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2», разом з класним керівником А.М. Дрозд, 10 травня  привітали своїх матерів. Програма привітання була насичена віршованими та музичними номерами. Родзинкою свята стала інсценізація пєси Шекспіра «Ромео та Джульєта», яку допомогла учням створити вчителька зарубіжної літератури М.В. Войцеховська.

У цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом. Хай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!

Фото без опису

А вже 13.05.19 р. в актовій залі НВК учнями 3(7)-А класу, класний керівник Коваль А.А., був проведений виховний захід до Дня Матері.

Фото без опису

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас людини — Матері.

  Мама – це перше слово, яке з радісною усмішкою промовляє дитина.

 Мама… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона — корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше.

 Мати. Мама. Матуся. Скільки тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі.

Адміністрація НВК