Агенція регіонально розвитку Вінницької області оголошує набір учасників на інтенсив у табір «Волонтер для ОТГ», який буде проходити з 17 по 21 червня у м. Вінниця, МЦ «Квадрат». Учасники: жителі об’єднаних-територіальних громад Вінницької області віком від 18 до 40 років.

Фото без опису


Мета освітнього інтенсивного табору «Волонтер для ОТГ»: 
– популяризація «волонтерства» в регіоні, 
– залучення молоді в суспільне життя громади, 
– реалізація проектів розвитку громад, 
– створення мережі волонтерів на базі об’єднаних-територіальних громад у Вінницькій області.
Інтенсивний табір «Волонтер для ОТГ» це 5 днів продуктивної роботи з 9:00 по 21:00 години, під час якої учасники отримають: нових друзів-однодумців; навички роботи в команді; навички підготовки і реалізації проектів; активне, творче дозвілля. 
Участь у таборі є безкоштовною. Організатори забезпечують роздаткові матеріали, харчування та проживання (за потреби).
Щоб стати учасником/учасницею табору «Волонтер для ОТГ» необхідно заповнити до 30 травня анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1dLnnuSAiGf9dGzpyxbzLch_l-tYbFHxXkqsVIfYuy_k/viewform?fbclid=IwAR32TcFffcjN6c14xkzRLSKTvrBM30Jklc0iB7v5DJVFiqpAaLyVQ0PrkfY&edit_requested=true
Про результати конкурсного відбору переможців буде поінформовано 3 червня. 
Табір відбудеться за ініціативи Агенції регіонального розвитку Вінницької області і підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, волонтерів Корпусу Миру США, Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) та консорціуму неприбуткових громадських організацій.
За більш детальною інформацією звертатись до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432) 57-57-28, 57-57-24 або
e-mail: ardvin.org@gmail.com

Додаток №3