gov.ua
державні сайти України

Благодійна акція в НВК «Допоможи дітям сходу»

Дата: 28.05.2019 16:02

До Міжнародного Дня захисту дітей, у навчально-виховному комплексі  було проведено благодійну акцію  для дітей, які опинилися в важкій життєвій ситуації під час війни на сході України.

Долучилися до благодійної справи   учнівський, батьківський та педагогічний колективи. Протягом акції було зібрано велику кількість канцелярії  (зошити, розмальовки, фломастери, ручки, олівці, книги) та солодощі (печиво, цукерки). Гуманітарна допомога передана волонтерам, які відвезуть її  дітям.

Найактивнішими були такі класні колективи: 9 – Б клас, класний керівник Г.І. Бевза ; 3 – А клас, класний керівник  О.В. Міляновська ; 2 – В клас, класний керівник О.В.Поберецька; 2 – А клас, класний керівник О.В.Чорна, 1 – А клас, класний керівник Н.І. Юрчишина; 1 – Б клас, класний керівник А.М. Карпенко; 3 – Б клас, класний керівник Н.С. Оніщук.

Адміністрація навчально-виховного комплексу щиро дякує батьківським, класним колективам і усім, хто проявив милосердя, взявши участь у благодійні акції.

Адміністрація школи