Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації доводить до відома, що в області відкрилась та функціонує комунальна установа «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» (далі - Центр), розташований за адресою: Вінницька область. Тульчинський район, с. Крищинці. вул. Шкільна. 41.

Фото без опису

Зазначений Центр створений з метою здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень (віком від 18 до 35 років з легкою та помірною розумовою відсталістю), засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних розумових, соціальних, професійних здібностей для максимальної реалізації особистого потенціалу. Центр може забезпечувати тимчасове або постійне проживання/перебування осіб з інвалідністю. Для соціального захисту осіб з інвалідністю, здійснення корекційнорозвивальної та реабілітаційної роботи в закладі створено навчальноматеріальну базу, столярну, слюсарну та швейну майстерні. Є затишні спальні, їдальня, актова та спортивні зали. Також в Центрі функціонують кімната ЛФК, логопедичний кабінет, кабінети психолога та соціально-побутового орієнтування, бібліотека, тенісна кімната, кімнати відпочинку, навчально-дослідні ділянки, стадіон, спортивний майданчик (додаток додається).

Фото без опису

Поселення до Центру за наявності путівки, що надається Департаментом при наявності таких документів:

1. Особистої заяви особи, яка виявила бажання проживати/перебувати в Центрі (для дієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена) (встановленого зразка).

2. Копії паспорта (для особи з інвалідністю, законного представника особи з інвалідністю, дієздатність якого обмежена) (за наявності оригіналу).

3. Копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера особі з інвалідністю (за наявності оригіналу).

4. Медичної картки з висновком лікарсько-консультативної комісії за участю лікаря-психіатра про можливість проживання/перебування в інтернаті за формою, встановленою Міністерством охорони здоров'я України.

5. Довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України.

6. Довідки для направлення особи з інвалідністю до будинкуінтернату за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України (ф. 157-3/0).

7. Копії індивідуальної програми реабілітації людини з інвалідності за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України (за наявності оригіналу).

8. Довідки про розмір призначеної пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) та/або державної соціальної допомоги, виданої органами Пенсійного фонду України та/або структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, виконавчих органів міських рад (у разі їх утворення) (далі - місцеві структурні підрозділи з питань соціального захисту населення). У разі відсутності такої довідки органи Пенсійного фонду України та/або місцеві структурні підрозділи з питань соціального захисту населення запитують необхідну інформацію за місцем попереднього отримання зазначених виплат.

9. Копії рішення суду про обмеження цивільної дієздатності, щодо якої вирішується питання про влаштування до Центру (для осіб, цивільна дієздатність яких обмежена) (за наявності оригіналу).

10. Копії рішення суду або органу опіки та піклування про призначення опікуна та піклувальника особі щодо якої вирішується питання про влаштування до Центру (за наявності опікуна та піклувальника) (за наявності оригіналу).

11. Копії паспорта опікуна або піклувальника особи, щодо якої вирішується питання про влаштування до Центру (за наявності опікуна або піклувальника) (за наявності оригіналу).

12. Пенсійне посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги (за наявності).

13. Копії договору про відкриття та обслуговування поточного рахунка (за наявності) (за наявності оригіналу).

14. Довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності).

15. Трьох фотокарток розміром 3x 4 сантиметри.

18. Медичних обстежень:

- флюорографічне обстеження (опис та плівка) за наявності залишкових змін туберкульозу та інших інфекційних захворювань легень - дозвіл з тубдиспансеру про можливість перебування в будинку-інтернату. При неможливості зробити флюорографічне обстеження - аналіз харкотиння;

- аналіз крові на СШД (з печаткою лікарні), при позитивному результаті - довідка зі СШД - центру про можливість перебування в будинкуінтернаті;

- аналіз крові на РВ (при позитивному висновку - довідку з шкір вендиспансеру про можливість перебування в будинку-інтернаті;

- мазок на дифтерію та кал на бацилоносії;

- аналіз крові на гепатит.

Документи подаються через Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрацн вул.Тиверська,32А, кабінет 4 (тел..2-12-86). 

 

Начальник управління

О. Чичкалюк