Вчора в Могилівському будинку культури був продуктивний день. Всі на славу постарались. Розвантажили дошку для зали, яку придбала Гніванська міська рада, прибрали сміття після демонтажу стелі, встановили металопластикову конструкцію та вхідні двері. Своєю працею могилівчани створюють культурний центр с.Могилівки. Всім дякуємо за допомогу та старання!!!

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???µ?±??, ???±?»?°????, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

"Навіть не віриться, що сьогодні лише зо два десятки ентузіастів, які прийшли до Могилівського Будинку культури, змогли зробити такий ВЕЛИЧЕЗНИЙ ОБСЯГ РОБОТИ. Директорка Будинку культури Аня ПАНТЯ, завідувачка Могилівської бібліотекою Ніна БРІЦОВА та діловод Алла РИПКО в першій половині дня розвантажити вантажний автомобіль, який привіз дошку для підлоги. Після обіду разом з іншими жінками вони ПРИБРАЛИ від гори будівельного сміття (демонтованих гіпсових плит стелі) велику глядацьку залу Будинку культури. Думаю його там було з пів тони. Навіть не віриться, що вони могли це зробити... Разом з Михайлом БАБІЄМ, Миколою КАМІНСЬКИМ, Сергієм ОЧЕРЕТНИМ та Миколою ЧЕПУРНЯКОМ винесли з вестибюлю будинку культури та розставити в місцях майбутнього їх встановлення біля 200 бетонних бордюрів, кожен вагою понад 100 кг... Усі працювали дуже активно, за що висловлюю щиру подяку та тішуся, що в селі є такі мешканці, які на перший заклик надати допомогу для проведення громадських робіт, кидають усі свої справи та ПРИХОДЯТЬ НА ДОПОМОГУ. Пишаюсь, що маю щастя працювати разом з такими односельцям. Нехай нам усім у наших справах щодо подальшого розвитку громади допомагає Господь Бог", - зазначив староста сіл Могилівка та Демидівка Ю. Мельник.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?? ???????µ???µ?????? ?? ???° ???»?????µ