31 травня в навчально-виховному комплексі відбулося свято Останнього дзвоника, радісне, хвилююче, свято шкільних перемог і світлих мрій. Для когось дзвоник сповістив про перехід до наступного класу, для когось – про закінчення школи.

Директор НВК І.К.Бондарчук виступила із напутнім словом та підвела підсумки 2018-2019 навчального року  вручивши похвальні листи, грамоти найкращим учням гімназії. Для випускників від присутніх гостей на святі звучали теплі слова вітань.

В знак того, що навчальний рік справді завершився випускники здійснили урочисту церемонію спалювання шкільного розкладу. А згодом усі разом дали останній шкільний дзвінок.

Ніжним і трепетним вальсом здивували усіх присутніх одинадцятикласники  та випустили в небо яскраві повітряні кульки як символ здійснення мрій.

Було так до нас і надалі так буде,
Час швидко летить уперед, в майбуття,
О, ні! Не даремно порівнюють люди
Із морем бурхливим учнівське життя.
Сплилися, мов квіти, тут діти й дорослі,
Минуле в майбутнє крізь роки пливе.

Вітаємо Вас , учні нашої школи!

І тих, хто із Вами поруч іде.

Адміністрація школи