Можливий прорив дамби на р. Рів в с. Демидівка

Дата: 07.06.2019 16:32

У зв’язку з великою кількістю опадів, які випали останніми днями по всій території Украіни, значно підвищився рівень у річках та озерах. Ця проблема торкнулася і річки Рів, на якій розташовані села Могилівка та Демидівка Гніванської ОТГ. Існує загроза прориву дамби в с. Демидівка та підтоплення даних населених пунктів. Таку інформацію повідомив староста сіл Ю. Мельник. На місце розташування дамби виїхали представники Гніванської міської ради, щоб побачити все на власні очі. В результаті перевірки міський голова В. Кулешов звернувся з відповідним листом до А. Магери - керівника служби Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг, з проханням вжити відповідні заходи.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????, ???µ?±??, ???±?»?°????, ???µ???µ????, ?????°???°, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???µ???µ????, ???µ?±??, ???°?????µ?????µ, ???° ???»?????µ, ?????????????° ?? ???????°