10 червня у Вінниці відбувся відкритий обласний шаховий турнір "БИТВА ТИТАНІВ". У трьох турнірах змагалися 85 учасників, з яких семеро представляли м.Гнівань (серед них 5 дітей).

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 18 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????

У підсумку турніру перше місце серед третьорозрядників зайняв учень 7 класу ЗОШ №1 - МОЩИНСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ.
Четверте місце серед КМС і першорозрядників з 12 учасників зайняв - ЛІЩИШИН ОЛЕГ. Всі учасники змагань нагороджені грамотами та подарунками.
Турнір відбувся за підтримки
спонсорів та депутатів міської і обласної ради.
ДЯКУЄМО організаторам шахового клубу "РОМАНТИК" за запрошення та гарно проведений час.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 5 ???µ?»?????µ??, ?? ?????? ???????»?µ ???»?µ?? ??????????????, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ??????????

Наставник  Гніванської шахової команди

Олег Ліщишин