На запрошення польських партнерів Гніванської ОТГ - гміни Сухи-Ляс (Польща), з нагоди святкування 801 річниці заснування відбувся офіційний візит представників Гніванської громади.

Паралельно до участі в урочистостях було проведено низку ділових зустрічей та обговорено подальші напрямки співпраці в рамках партнерських відносин.

Спортивна делегація взяла участь у змаганнях з футболу. В запеклій боротьбі посіли 4- те місце серед десяти команд. Також були проведені зустрічі з головами громадських організацій партнерів, ділові переговори з представниками бізнесу Сухи-Лясу, представниками освіти та керівництвом гміни на чолі з керівником Гжегоджем Войтерою. Проведено попередні домовленості з угорською делегацією про розвиток співпраці. Дякуємо команді управлінців Сухи-Лясу та особисто вуйту гміни за конструктивно проведений час! Дякуємо за фінансову підтримку меценатам Ярославу Гарматовському та Анатолію Дрозду.