Гніванська міська рада активно приймає участь у залученні додаткових коштів для процвітання та розвитку нашої громади. Неодноразово наше місто ставало переможцем конкурсів, грантів та різноманітних проектів які фінансуються міжнародними, державними та обласними коштами, останній з яких був найбільшим у Вінницькій області, який фінансується ЄС.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад», один раз на рік кожна ОТГ має право подати перелік проектів для отримання вищевказаної державної субвенції.

На початку червня Гніванська міська рада підготувала перелік відповідних проектів, які планує реалізувати за допомогою державних коштів.

13 червня 2019 року відбулось засідання Комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (МІНРЕГІОН) в місті Києві з розгляду поданих виконавчими комітетами міських рад об’єднаних територіальних громад перелік проектів, які були затверджені разом із проектними заявками, а саме:

1. «Будівництво  мереж водопостачання по вул. Першотравнева, Лісова, Залізнична, Березнева, провул. Кар’єрний в с. Могилівка, Жмеринського району, Вінницької області» із загальним обсягом фінансування 362,461 тис. грн. в т.ч. за рахунок субвенції – 99,061 тис. грн., дольової участі мешканців – 263,400 тис. грн.;

2. «Будівництво  мереж водопостачання по вул. Молодіжна, ім. героя Шептицького, Партизанська, Лугова  в с. Могилівка,  Жмеринського району, Вінницької області» із загальним обсягом фінансування 616,843 тис. грн. в т.ч. за рахунок субвенції – 370,843 тис. грн., дольової участі ме6шканців – 246,000 тис. грн.;

3. «Будівництво  мереж водопостачання по вул. Пушкіна, Осипенко, Рибальська в с. Могилівка, Жмеринського району, Вінницької області» із загальним обсягом фінансування 610,149 тис. грн. в т.ч. за рахунок субвенції – 514,449 тис. грн., міської ради – 41,000 тис. грн., дольової участі мешканців – 57,700 тис. грн.;

4. «Реконструкція дорожнього покриття по вул. Шкільна в с. Демидівка, Жмеринського району, Вінницької області»» із загальним обсягом фінансування 347,443 тис. грн. в т.ч. за рахунок субвенції – 181,547 тис. грн., міської ради – 165,896 тис. грн.

Реалізація деяких проектів вже розпочалась, а деяких підходить до завершення.