Випускний вечір в Могилівській ЗОШ

Дата: 03.07.2019 11:16

28 червня 2019 року відбувся випускний вечір в Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст.. Саме в цей день учні попрощалися з дитинством, перейшли в новий статус абітурієнтів і востаннє сказали «прощай» своїй рідній школі. Сім впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 10 ???µ?»?????µ??, ?? ?????? ???????»?µ ?????»???? ???°?????»?° ?? ???»?»?° ???»?????????°??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ??????????, ?????°?????±?°, ???????????? ?? ???° ???»?????µ

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітали в.о.директора школи Снігур Алла Олександрівна, голова Гніванської ОТГ Кулешов Володимир Володимирович, начальник відділу освіти Гніванської міської ради Капула Лілія Юріївна, староста сіл Могилівка та Демидівка Мельник Юрій Володимирович, отець Іван, класний керівник та батьки.
З посмішками на обличчі та сльозами на очах учні подякували своїм батькам і вчителям за шкільні роки. Маємо надію, що всі мрії і сподівання випускників здійсняться! Тож, хай вам щастить, у добру путь!

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ?????°?????±?°, ???µ???µ???? ?? ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????, ?????°?????±?°, ???µ???µ????, ???±??????, ?????»???° ?? ???° ???»?????µ

Адміністрація школи