Закінчуються останні приготування до спортивного ювілею. ФК «Гнівань» у суботу та неділю буде святкувати 10 років свого існування. Можливо, поглядом з боку, це не зовсім грандіозна подія, адже є спортивні клуби з багатшою історією.

Але визначним в цьому випадку є те, що цей клуб засновано не при бюджетних закладах, не при потужних підприємствах або фермерських господарствах, а просто спортсменами з-за незначної підтримки окремих підприємців. І спочатку була показана потужна робота організаторів особливо з дітьми, в яку повірили батьки, меценати, влада! З загальними зусиллями робота в клубі тільки покращувалася. І тепер ми не уявляємо життя нашої громади без ФК «Гнівань», який не тільки виховує молодь, а й прославляє нашу громаду! Дякуємо засновникам Руслану Татанюку, Артему Пастуху та тренерам - організаторам Олександру Цехмейстру та Сергію Нижнику, а також усім причетним до життя клубу, особливо батькам дітей, які там займаються!