Гніванчани відсвяткували День Незалежності!

Дата: 27.08.2019 14:40

Кілька днів тому українці відсвяткували 28-му річницю Дня Незалежності України. По всій країні проходили гучні святкування. Гарно відзначили свято і в Гніванській ОТГ.

Захід розпочався із святкового концерту «Зі святом, рідна мати Україна!» в якому взяли участь місцеві колективи, артисти та учні музичної школи. З вітальним словом виступив міський голова Володимир Кулешов, який побажав всім присутнім миру, злагоди, міцного здоров'я, щастя, добробуту та любові до рідної Батьківщини.

Під час святкування для мешканців та гостей свята працював продаж вуличної їжі «Strit food», коктейль-бар та кальянна зона. Всіх діток пригощали безкоштовною солодкою ватою, яку надав головний спонсор свята «CAFÉ REST KLUB».

Завершилося свято дискотекою під відкритим небом під запальний супровід діджея «LOCOMOTIVA».

Гніванська міська рада висловлює щиру вдячність організатору свята КЗ ЦКД «Калина», всім артистам, які взяли участь у святкуванні та головному спонсору свята «CAFÉ REST KLUB», який надав музичний та освітлювальне забезпечення заходу.