21 вересня відбулося урочисте відкриття футбольного міні-поля зі штучним покриттям. Сучасний міні-стадіон розмірами 42х22 метри облаштували на території найбільшого навчального закладу Гніванської ОТГ - Гніванського Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2».

На церемонію відкриття завітало чимало гостей, серед яких і польські партнери з гміни Сухи Ляс (Польща), які у рамках святкування Дня міста та відкриття Тижня сталої енергії перебували з робочим візитом у Гнівані.

???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ?·?°???????°???????? ??????????????, ?????°???°, ???±??????, ???µ???µ????, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

Захід розпочався із вітального слова міського голови, який зазначив, що даний спортивний майданчик - це перший спортивний об’єкт такої величини, який збудовано за кошти місцевого бюджету, адже до цього часу здійснювалася тільки реконструкція. У планах міської ради є будівництво подібних майданчиків на базі усіх шкіл Гніванської ОТГ. До вітального слова також долучилися гості, а саме: вуйт гміни Сухи Ляс, голова Тиврівської РДА, директор школи-гімнгазії та міський голова м. Чортків.

Володимиру Кулешову та найменшим гравцям ФК «Гнівань» було надано право перерізати стрічку. Чарівним музичним супроводом гостей заходу привітав дитячий духовий оркестр Гніванської ДМШ. Хореографічні номери презентували гімнастки із Вінницького спортивного клубу «Прем’єр» та група підтримки Гніванського НВК, а також з сольним номером виступила учениця школи Христина Римар.

 

Після завершення урочистостей на спортивному полі розпочалися змагання з міні-футболу серед дорослих команд: «Селище» (с. Селище), ФК «Гнівань» (м. Гнівань), «Стандарт» (м. Гнівань), «Ветеран» (м. Гнівань) та «Збірна мерів України». Переможцями стала команда «Селище».

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до організації заходу, а саме: ЦКД «Калина», керівництву, персоналу та учням школи №2, меценатам, а також спортсменам та їх батькам.