Сьогодні в кабінеті міського голови відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Гніванською міською радою та Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії».

У рамках співпраці планується робота за такими напрямками: надання комплексної допомоги соціально-вразливим категоріям населення; розвиток громадянського суспільства; розвиток місцевої демократії; проведення заходів, спрямованих на захист, соціалізацію та повноцінну реалізацію прав, свобод та можливостей громадян тощо.
Нагадаємо, що двічі на місяць (по вівторках) у приміщенні Гніванської міської ради спеціалісти організації надають безкоштовні юридичні консультації, а також  допомогу у складанні позовних заяв до суду та інших правових документів.