У сучасному світі людину оточує чимало небезпек, тому проблеми цивільного захисту набирають особливого значення.

Фото без опису

Створення безпечних умов для навчання і виховання дітей, формування в школярів навиків безпечної поведінки в різних сферах життя – це пріоритетні напрямки роботи нашого закладу. Теоретичні та практичні знання з цивільного захисту  учні мали можливість вдосконалювати протягом вересня - жовтня в рамках Місячника цивільного захисту.  Класні керівники провели бесіди, виховні години, тренінги з правил безпеки під час різних життєвих ситуацій та про основні види і способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях.

Так у 4-А класі Міляновською Оленою Василівною проведено тренінг «Як користуватися протигазом», під час якого діти  розглянули правила поведінки в надзвичайних ситуаціях, познайомились з існуючими засобами захисту органів дихання, а саме протигазом та правилами його використання.

У 4-Б класі (класний керівник Оніщук Н.С.) 10 жовтня було проведене практичне заняття «Уроки безпеки для учнів з цивільного захисту: пожежна безпека. Основні правила поведінки при виникненні пожежі в квартирі».

Учні переглянули відео «У разі пожежі», ознайомилися з практичними діями в разі біди, нагадали телефони екстрених служб, вчилися здійснювати першочергові дії, надавати першу допомогу собі та іншим людям, розглянули план евакуації класу і школи. Адже попереджений значить озброєний. Саме в молодшому шкільному віці формуються навички правильної поведінки під час небезпеки.

Фото без опису

Класним керівником 4-В класу Кіт Іриною Іванівною було проведено тематичну рольову гру «Квітка вогню». 

 Фото без опису

Класним керівником 2-А класу Юрчишиною Ніною Ісаківною було проведено урок на тему: «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях». Під час уроку вчитель формувала  в учнів якості свідомої особистості, виховувала мужність і спроможність приймати швидкі і правильні рішення в екстремальних умовах.

Фото без опису

У 2-В класі  2 жовтня вчителем Мельник Тетяною Сергіївною було проведено ранкову зустріч «Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати!»

Фото без опису

Класним керівником Бевзою Галиною Іванівною та учнями 10-А класу було проведено вікторину з цивільного захисту та практичне заняття з надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілих.

Фото без опису

Класним керівником 5-А класу Шутак Тетяною Сергіївною було проведено інтерактивну бесіду з учнями на тему: "Дії в надзвичайних ситуаціях".

Фото без опису

Учні 4(8)-Б, 5(9)-Б та 9-А класів переглянули презентацію на тему: "Правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

У 2(6)-Б класі в рамках Місячника цивільного захисту була проведена зустріч з медичним працівником НВК
Зеленчук С.В., під час якої учні дізнались про надання першої невідкладної допомоги та отримали відповіді на свої запитання. Зустріч була цікавою та змістовною для дітей.

Класним керівником 5 (9)-В класу Григорук Надією Дмитрівною була проведена година спілкування "Твоя безпека у твоїх руках", під час якої учні пригадали правила безпеки в надзвичайних ситуаціях та в побуті.

Медичним працівником Зеленчук Світланою Василівною проведено практичне заняття з надання першої долікарської допомоги під час надзвичайних ситуацій та доставки потерпілого до медичної установи.

Учитель образотворчого мистецтва Троян Оксана Володимирівна разом з дітьми 6-А класу організувала виставку малюнків, присвячених даній тематиці.

Проведення в школі Місячника цивільного захисту сприяло удосконаленню педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, навченості надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, розумінню важливості збереження власного життя.

Адміністрація школи