Гніванський міський голова Володимир Кулешов взяв участь у роботі Клубу голів ОТГ, який проходив 25 жовтня у Вінниці. На засіданні клубу обговорювалися питання адміністративно-територіального устрою Вінницької області за участі керівництва області та голів інших громад.

Фото без опису

Окрім обговорення важливих проблем децентралізації, було презентовано аналіз стану розвитку ОТГ у Вінницькій області. Серед 40 громад Гніванська ОТГ утримує лідируючі позиції по багатьох показниках розвитку. Також серед інших питань обговорювався перспективний план середньо-поточного ремонту доріг місцевого значення. Заступник голови ОДА В. М. Броварник зазначив, що в наступному році на це передбачено по Вінницькій області 1 млрд 263 млн грн - сума, яка майже вдвічі перевищує суму, виділену в нинішньому році. Дороги будуть робитися там, де громади передбачають співфінансування та участь в утриманні доріг. Як приклад, Гніванська ОТГ, яка і співфінансування надала, і розчистила зарослі навколо дорожнього полотна. А ще в планах ремонт ділянки дороги Гнівань-Демидівка.

Фото без опису

«Голови інших громад з неприхованою заздрістю обговорювали збудовану ділянку дороги Вінниця-Гнівань, адже на сьогодні саме це сполучення ОТГ з обласним центром, найкраще серед доріг місцевого значення на Вінниччині, за що ми повинні дякувати керівництву області», - повідомив Володимир Кулешов.

Фото без опису

Фото без опису