За повідомленням інспектора з благоустрою Гніванської міської ради С. І. Ісаєва, який з камер відеоспостереження встановив лихацтво зі сторони водія автомобіля марки Лада – Калина, секретар міської ради А. Т. Висідалко звернувся до правоохоронних органів Гніванської ОТГ з проханням розшукати порушника. І вже через добу старший дільничний інспектор Гніванського відділу поліції капітан О. М. Говоров повідомив, що внаслідок слідчо-оперативних дій було встановлено власника автомобіля та його реєстрацію.

Зі слів власника, в момент скоєння правопорушення автомобілем керував його товариш, який на даний час знаходиться за кордоном (від’їхав в той же вечір). Даний факт встановлюється (направлений запит на прикордонну службу). Також власник автомобіля запевнив про готовність відшкодування заподіяних товаришем збитків. Дякуємо працівникам поліції за оперативність.