Саме під такою назвою сьогодні в актовій залі Ради ветеранів відбувся літературно-музичний захід, приурочений Дню визволення України від нацистських загарбників. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх українців, які віддали життя задля вигнання нацистських окупантів з території рідної Батьківщини.

На важливості відзначення Дня визволення України наголосив міський голова Володимир Кулешов та зазначив, що ціною неймовірних героїчних зусиль всіх воїнів, всіх народів була здобута перемога над ворогом. Ми маємо пам’ятати цей подвиг та не забувати, що ми – нащадки великих героїв України.

Згадати усіх полеглих в боях героїв міста та громади прийшли представники міської ради, освітяни, медики та небайдужі мешканці.

На завершення заходу було покладено квіти до Братської могили воїнів, загиблих при обороні та звільненні міста.