У зв’язку з обставинами, які виникли внаслідок невиконання державою своїх зобов’язань, а саме незабезпечення хворих безкоштовним інсуліном, в кабінеті міського голови відбулася термінова нарада, на якій Володимир Кулешов прийняв рішення про надання аптекам гарантій на оплату за інсулін хворим жителям Гніванської ОТГ.

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Володимир Кулешов, люди сидят, стол, офис и в помещении

Сам очільник міста повідомив наступне: "Забезпечення хворих інсуліном - це обов’язок держави, але вкотре держава скидає проблему нестачі коштів на місцевий бюджет. Ця проблема існує у всіх громадах і ми, керівники громад, неодноразово про неї наголошували при спільних нарадах і з регіональним керівництвом, і з народними депутатами, і з членами Уряду. Та вона так і не вирішилася! На одній з попередніх чергових сесій ми вже виділяли 50 тис. грн, але вони швидко закінчилися. Щоб терміново вирішити дану проблему, ми надаємо гарантійний лист щодо оплати, а на одній з чергових сесій поставимо питання про виділення коштів, сподіваюся депутати підтримають. Та хочеться вірити, що і держава знайде необхідні кошти".