41-а сесія Гніванської міської ради відбулася 20 листопада в залі засідань Ради ветеранів. Депутатами було розглянуто та затверджено ряд важливих питань юридичного, фінансового, земельного, будівельного характеру та інші.

На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Володимир Кулешов, люди стоят, люди сидят, костюм и в помещении

Головними питаннями на порядку денному були: затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Гніванської ОТГ за 9 місяців 2019 року; затвердження фінансового плану КНП «Гніванська міська лікарня» на 2020 рік; внесення змін до штатного розпису КЗ «Гніванська дитяча музична школа»; укладання договору оренди майна комунальної власності територіальної громади; взяття на баланс асфальтної площадки по вул. Терешкова, м. Гнівань (прибудинкова територія); надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції мережі зовнішнього освітлення восьми вулиць та капремонту об’єкту благоустрою центральної площі в с. Демидівка; надання дозволу громадянам сімей загиблих на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність тощо.

На изображении может находиться: 10 человек, в том числе Светлана Мельник, Владимир Придолоба и Viktor Purdyk, в помещении