До Дня жертв Голодоморів відбувся захід-реквієм

Дата: 22.11.2019 18:00

У рамках заходів до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в Гніванському міському будинку культури відбувся мистецький захід-реквієм. Згадати та вшанувати всіх загиблих у роки голодомору прийшли представники міської ради, працівники бюджетних установ громади та місцеві жителі.

На изображении может находиться: напиток, растение и на улице

Під час заходу всі присутні отримали коротку довідку про причини, початок і наслідки страшної трагедії українського народу, та переглянули відеофільм про Голодомор 1932 – 1933 років. По завершенню заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання жертв тих "голодних" років.

На изображении может находиться: 7 человек, в том числе Viktor Purdyk, люди улыбаются, люди стоят, дерево, на улице и природа

Також членами виконавчого комітету було покладено квіти та запалено свічку пам’яті у підніжжя пам’ятного знаку жертв голодомору, який знаходиться по вул. Лісовій на Центральному кладовищі.