Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів запрошує взяти участь у ХV "Регіональному Форумі Органічна Україна. Вінниця", який відбудеться 28 листопада 2019 року о 10.00 за адресоюм. Вінниця, вул. Театральна 15, КЗ ВОМЦ "Квадрат".

На XV«Регіональному Форумі Органічна Україна. Вінниця» будуть висвітлені наступні теми:

- стан органічного виробництва у Вінницькій області;

- державна підтримка органічного виробництва і фермерства в регіоні;

- співпраця та кооперація сільськогосподарських виробників та переробників;

- технологія логістики, зберігання та формування спільних партій органічної продукції;

- сертифікація органічного виробництва;

- супровід органічної сертифікації;

У Форумі можуть взяти участь представники успішних органічних господарств регіону та всі виробники сільськогосподарської продукції, які зацікавлені в розвитку агробізнесу, фермери області, учасники органічного ринку України та експерти.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqqIQdAAM4BOB8bCxRPVBcnNYbp0kdGCGbqvvAG0jFHcXJYw/viewform

За інформацією звертатися за телефоном 098 17-17 577, Альона Мамонтова, менеджер з комунікацій ГС «Органічна Україна».