Ботмерівська гімнастика для вчителів початкових класів, психологів закладів освіти ОТГ

Дата: 18.11.2019 14:39

15 листопада на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Гнівань було проведено майстер-клас із Ботмерівської гімнастики для вчителів початкових класів, вихователів, психологів закладів освіти Гніванської ОТГ. Гість із далекої Швеції Йоран Петерсон, член Міжнародної Ботмерівської Асоціації, ознайомив присутніх із основними положеннями вальдорфської педагогіки. Вправи, презентовані гостем, допомагають розкрити внутрішній світ учня, сприяють розвитку індивідуальності дитини. Також ця гімнастика стабілізує координацію та чіткість рухів, формує правильне дихання.

На изображении может находиться: один или несколько человек, баскетбольная площадка, обувь и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом и баскетбольная площадка

Адміністрація школи